Představujeme se
 
Naše referenceVaše otázkyKontakt
 
 
      Vážené dámy, vážení pánové,

     rád bych Vás přivítal při návštěvě naší webové prezentace. Dovolte mi, abych Vám krátce představil naši společnost Friends of Nets. Již řadu let poskytujeme svým klientům komplexní služby v oblasti informačních technologií.

     Odlišit se... To je jistě základním marketingovým pravidlem každé úspěšné firmy. Odlišit své image, cenu, způsob dodání, propagaci. To však není naše cesta. Máme jistě zajímavé ceny, lákavé obchodní podmínky i "služby navíc". O své práci víme maximum a máme široké zkušenosti. Myslíme si však, že to je na odlišení málo. Naši společnost jsme nazvali Friends of Nets. PŘÁTELÉ. Naše práce není jen o výkonech a penězích. Je i o lidech a o vztazích. Svou práci máme rádi. Naší strategií je dohoda a hlavním cílem spokojenost klienta a jeho důvěra. Chceme se stát i Vašimi dobrými partnery.

  Základem naší práce je tým mladých odborníků, jejichž koníčkem je hledání nových možností, cest a řešení. Pevně si stojíme za svými prioritami - které nás orientují na chytrá řešení a rozumné ceny.

     Snažíme se, abychom svým klientům mohli nabídnout skutečně komplexní služby a pokryli tak celou oblast Informačních technologií. Mezi hlavní oblasti našich aktivit patří:

• Počítačové sítě - projektování realizace a správa
• Telekomunikační sítě - návrhy, realizace, servis
• Vzdělávání - kurzy pro běžné uživatele i odborníky
• E-podpora prodeje - jak mohou e-média zvýšit Váš prodej
• Software - aplikace na míru, informační systémy, e-obchod
• Poradenství a audit - bezpečnost, stabilita a rozvoj systémů

     Těšíme se, že se i Vy rozhodnete využít některé z našich služeb. Naši kolegové udělají maximum pro Vaši spokojenost. Pokud se nás rozhodnete kontaktovat, jistě Vám na základě našich zkušeností poradíme optimální řešení a staneme se Vám dobrými obchodními přáteli...

     S mnoha pozdravy se těším na spolupráci

 
Lukáš Fejk
ředitel společnosti
 

Kdo jsou Friends of Nets?

 Team spolehlivých odborníků
My ve Friends of Nets víme dobře, o čem je naše práce a společně řešíme problémy, které komplikují Vaši práci. Jsou pro nás výzvou i zábavou. Svoji práci máme rádi. Bez obav - vyznáme se!
 Team dobrých partnerů
Pro každého našeho klienta se chceme stát dobrým obchodním partnerem, na kterého je opravdový spoleh. Bez obav - podržíme Vás!
 Váš tým...
Nechte nás hrát ve Vašich barvách! Nebojte se na nás vsadit a dát nám svou důvěru. Vaše důvěra nás zavazuje...
 
 

© 2008 Accelerando Praha. All Rights Reserved.